Üyelik

Sayın işletme sahibi,

caddeAKTUEL.com Bağdat Caddesinin bir numaralı portal sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Çok kısa bir süre içinde günlük ziyaretçi sayımız 1000' li rakkamları geçmiştir, bundan hem gurur, hem sevinç duyuyoruz. Bağdat Caddesinde ve civarındaki işletmelerin tanıtımına ve müşteri sirkülasyonunun artmasına vesile olmak yüzümüze tebessüm getirmektedir.

Her gün 1000 üzerinede insanın, ayda ise 30,000 den fazla insanın aradıklarını bulmasına yardımıcı oluyoruz. Neden o kişiler aradığında sizin işletmeniz hakkında bilgiyi kaçırsın veya aklına getirmeyelim. Bilindiği gibi reklam en etkin tanınma aracıdır, ve siz mutlaka işletmenizi tanıtmalısınız. Reklama ihtiyacı olmayan şirket yoktur.

Bu oluşumda sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Bütün iş kollarının varolacağı portal sitemiz, sizlerinde Bağdat Caddesinde aradıklarınızı bulmanızda da ilk başvuracağınız adres olacağına inanıyoruz.

Amacımız kullanımı kolay, herkesin aradığını rahatça bulabileceği sadece Bağdat Caddesine özgü bir platform ve portalı geniş kitlelere yaymak. İnanıyoruz ki bunu, sizlerin üye olarak ve reklam vererek destekleri ile çok kısa sürede en iyi konuma getireceğiz.

Üyelik seçeneklerimiz hem çok uygun hem diğer portallere nazaran daha etkilidir. Çünkü kendi google arama motorumuz, ve addsense programımız sayesinde hem genel google aramalarında hem dahili armalarda etkin çözümler sunmaktayız. Sizi arayan anahtar kelimelr ile sadece size özel sayfaya ulaşarak bilgi alabilecekler.

Saygılarımızla,

caddeAKTUEL.com ekibi

Üyelik Bilgileri
Bronz Üyelik: Yıllık 200.00TL + KDV.
İçerik: Kategori sayfasında: Logo, Adres, Telefon, Faks, Eposta, Websitesi, Haritada yeri.
Gümüş Üyelik:
İlk yıl 600.00TL + KDV
Sonraki yıllar 300.00TL + KDV.
İçerik: Bronz üyeliğe ek olarak 2 sayfa (Ana Sayfa – İletişim)
caddeAKTUEL.com altında bilgi içeren site.
Altın Üyelik: İlk yıl 1000.00TL + KDV, sonraki yıllar 450.00TL + KDV.
İçerik: Bronz üyeliğe ek olarak 4 sayfa web sitesi (Ana Sayfa – Hakkımızda – Ürünler – İletişim) + Firmaya ait Domain adı + Hosting alanımızda 25MB web alanı + 2 Eposta adresi + 500MB aylık trafik. (Sınırlı sayıda verilecektir. İlk gelen önceliklidir kuralı geçerli olacaktır.) Diğer hosting, aylık trafik ve alan paketleri ek fiyatlandırmaya tabidir.
Platin Üyelik: İlk yıl 2000.00TL + KDV, sonraki yıllar 650.00TL + KDV.
İçerik: Bronz üyeliğe ek olarak 6 sayfa web sitesi (Ana Sayfa – Hakkımızda – Ürünler  – Haberler – Blog - İletişim) + Firmaya ait Domain adı + Hosting alanımızda 50MB web alanı + 5 Eposta adresi + 1000MB aylık trafik.  (Sınırlı sayıda verilecektir. İlk gelen öncelikli kuralı geçerli olacaktır.) Diğer hosting, aylık trafik ve alan paketleri ek fiyatlandırmaya tabidir.

(0216) 363 66 23 / (0216) 360 22 33 - info@caddeaktuel.com

En yeni haberler

Günlük her sabah yeni bilgi ve nerede ne var bilmek istiyorsanız burayı takip edin.

Yeni bir yer açılmış haberin var mı?

İndirimlerden faydalanmak için hangi işletme ne indirim yapmış takip edin.

image